Odkryj tajemnice przeszłości i uwolnij blokady, które hamują Twój rozwój

Regresja Reinkarnacja

Nieświadomość jako ścieżka autentycznego poznania siebie

Sesje Regresji Reinkarnacyjnej

Jestem praktykującą regreserką od 2006 roku, posiadającą głęboką pasję do badania reinkarnacji. Moja droga w tej dziedzinie rozpoczęła się w momencie ukończenia dwuletniej Szkoły Regresingu oraz podjęcia szeregu intensywnych szkoleń prowadzonych przez samego Leszka Żądło, twórcę metody Regresingu. Od 2008 roku prowadzę sesje indywidualne, grupowe oraz szkolenia, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Aby poszerzyć swoje kompetencje w obszarze pracy z nieświadomością, odbyłam szkolenia z zakresu hipnozy klinicznej w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Chociaż psychologia akademicka nie uznaje reinkarnacji i zwykle podchodzi sceptycznie do tego rodzaju zjawisk, to moje własne wewnętrzne poznanie doprowadziło mnie do punktu w życiu, w którym zgadzam się z słowami Carla Gustawa Junga: „Nie wierzę, ja wiem…”.
Dla mnie badanie reinkarnacji to nie tylko nauka, ale także głęboko osobiste doświadczenie. Widzę w tej dziedzinie niesamowity potencjał do odkrywania i uzdrawiania naszych poprzednich wcieleń, a także zrozumienia wpływu, jaki mają one na nasze teraźniejsze życie. Moją pasją jest wspieranie ludzi w ich duchowej podróży, otwieranie drzwi do ich własnej duszy i pomaganie w osiąganiu pełni zrozumienia siebie oraz przywracanie wewnętrznej harmonii, i samoakceptacji.
Zapraszam Cię, abyś odkrył/odkryła świat reinkarnacji razem ze mną i doświadczył/doświadczyła fascynującej podróży w głąb własnej duszy. Razem możemy odkrywać tajemnice przeszłości, uwalniać przeszkody, które blokują Twoje potencjały i budować mocniejsze połączenie z Twoją prawdziwą esencją. Bądź gotowy/gotowa na odkrywanie głębszych warstw swojego bytu i doświadczania transformacji, która przynosi autentyczną wiedzę, wgląd i spełnienie.

Najpopularniesze  pytanie i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi dotyczące sesji regresji reinkarnacyjnej

W tej sekcji znajdziesz szereg najczęściej zadawanych pytań dotyczących regresji reinkarnacyjnej.

;
=

Czym jest regresja reinkarnacyjna?

Regresja reinkarnacyjna jest metoda pracy z nieświadomą warstwą umysłu, do której w standardowych warunkach nie mamy dostępu lub jest on znacznie ograniczony. Zanurzeniu w nieświadomości wspiera nas świadoma praca z oddechem i wizualizacje oraz prowadzenie terapeuty, który przeprowadza swojego klienta i wspiera w tym procesie.

;
=

Czy w sesji można poznać poprzednie wcielenia?

Nierzadko zdarza się, że osoba korzystająca z sesji dociera do pamięci poprzednich wcieleń. Nie jest to
jednak warunek konieczny, aby sesja była owocna i efektywna.

Odradzam też motywacji do udziału związanej stricte z ciekawością. Ot, tak zobaczę kim byłam/em w poprzednim wcieleniu. To proces, do którego osoba korzystająca powinna dojrzeć i być w pełni świadoma. Nie zawsze prawda o nas samych jest łatwa do zaakceptowania i przyjęcia.

Dlatego warto sobie zadać pytanie po co chcę wziąć udział w sesji, do czego mi ma to służyć? Jakie mam intencje wobec siebie? Co mnie pcha do tego, aby zajrzeć za tę zasłonę, którą większość ma szczelnie zasuniętą?

;
=

Czy podczas sesji wiem co się ze mną dzieje?

Podczas sesji spożytkowujemy szereg zjawisk transowych i wchodzimy w odmienne stany świadomości. Jest to naturalna funkcja naszego umysłu. Nie koliduje to jednak z tym, aby osoba korzystająca z sesji pamiętała co się działo podczas jej przebiegu.

;
=

Jak mam się przygotować do sesji?

Aby przygotować się do sesji należy wziąć kilka istotnych rzeczy pod uwagę. Nie używać substancji psychoaktywnych i psychostymulujących co najmniej tydzień przed sesją i po sesji.

Dać sobie przestrzeń na integrację i odpoczynek. Nie planować aktywności wymagających szczególnej koncentracji i zaangażowania tuż po sesji a nawet dzień lub dwa po niej.

;
=

Ile trwa sesja regresji reinkarnacyjnej?

Przewidywany czas trwania sesji zazwyczaj wynosi od 1,5 do 2 godzin.

Pierwsza sesja jest nieco dłuższa, ponieważ poświęcam czas na wyjaśnienie zasad i celu sesji. Wprowadzam klienta w temat, tłumacząc mu, czym dokładnie jest regresja reinkarnacyjna oraz instruuję w kwestii świadomego oddechu, który będzie niezbędnym elementem całego procesu.

Ponadto, jestem dostępna, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozwiać ewentualne niejasności, by zapewnić klientowi poczucie komfortu oraz zrozumienia przed rozpoczęciem sesji.

umów się na sesję

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem.