Transformuj wstyd w akceptację i miłość do siebie

Masaż rozety

Uwalnienie blokad przez masaż rozety

Uzdrawianiający masaż rozety

Rozeta – to mistyczne określenie w tantrycznym świecie, odniesione do samego anusa. To miejsce w naszym ciele, które często budzi uczucie niepewności, wstydu, winy i „nieczystości”. W europejskiej kulturze, już od najmłodszych lat, poddawani jesteśmy tzw. „treningowi czystości”. Jednak w praktyce często bardziej przypomina to tresurę niż faktyczny trening. Dlatego większość dorosłych nosi w sobie przekonanie, że anus jest miejscem brudnym i wstydliwym.

Jednak podczas uzdrawiającego masażu rozety, odzieramy się z tych warstw przekonań. Uwalniamy toksyczny wstyd i poczucie winy, odkrywając potencjał, jaki ta część naszego ciała ma do zaoferowania. Według nauk tantry każda część naszego ciała jest równie ważna, piękna i zasługuje na szacunek oraz uhonorowanie, bez wyjątków i pomijania rozety.

Podczas tego mistycznego masażu, pozwalamy, aby światło oświetliło te obszary, które dotychczas były zaniedbane, wyparte. Uwalniamy wszelkie przywiązania i ograniczenia, odkrywając autentyczną siłę i piękno, które ukryte jest w rozecie. Odkrywamy, że ta część naszego ciała jest przepojona energią i może dostarczyć niezwykłe doznania i radość.

Zapraszam Cię, byś otworzył/a się na mistykę rozety i dał/a sobie szansę na głęboką przemianę. Wyobraź sobie, jak uczucie uwolnienia i akceptacji wypełnia Twoje wnętrze, gdy otwierasz się na piękno i potencjał, który ta część Twojego ciała niesie. Pozwól sobie na odkrycie tego, co nieodkryte. Zobacz, jak transformuje się Twoje postrzeganie siebie i świata.

umów się na sesję

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem.